Geri Dön

4 milyon şarkı arşivli yeni müzik platformu

Türk Telekom, yeni dijital müzik platformu Muud’u tanıttı. Muud, arşivinde bulunan 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleme imkânının yanı sıra müzik dünyasındaki yenilikleri abonelerine anında duyuracak şekilde akıllı bir platform olarak hazırlandı.

4 milyon şarkı arşivli yeni müzik platformu

Muud kullanıcıları istediği gibi şekillendirebileceği kişisel listeler oluşturmanın yanı sıra içinde bulunduğu ‘mutlu, neşeli, hüzünlü, aşık, nostaljik, hareketli, sakin’ gibi farklı ruh hallerine göre özel hazırlanan listelerden de dilediği şarkıyı dinleyebilecek. Sanatçı ve dinleyici arasındaki en kısa yol olarak konumlanan Muud’da yerli ve yabancı müzik piyasalarına ait haberler, konserler ve şarkı listeleri gibi pek çok yenilik tek adresten takip edilebilecek.

Operatör bağımsız

İstanbul Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Murat Boz konseri ve birçok sanatçının katılımıyla gerçekleşen Muud Lansmanı’nda konuşan Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, Türk Telekom Müzik çatısı altında yürüttükleri dijital müzik servislerini yenilediklerini, teknolojik altyapısını geliştirip akıllı müzik platformu oluşturduklarını söyledi.

Dursun, “Müzikseverler istedikleri içeriğe yasal yollardan doyasıya ulaşmanın rahatlığını yaşarken bir yandan da yüksek kalitede müzik dinlemenin ve hızın keyfini sürebilecek. Muud’un en önemli özelliği reklamsız özgürce müzik sunması. İster ücretsiz ister aylık abonelik ile ücretli olsun, Muud kullananlar araya reklam girmeden şarkılarını dinleyebilecek” dedi.

Muud, operatör bağımsız olarak herkesin kullanımına açık. Uygulamayı cihazlarına indiren kullanıcılar, ücretsiz üye olduklarında bir ay boyunca istedikleri 1000 yerli şarkıyı reklamsız dinleyebilecek. Muud kullanan Türk Telekom mobil aboneleri ise milyonlarca şarkıyı diledikleri yerde internet paketlerinden harcamadan dinleyebilecek. Mobil cihazların yanı sıra masaüstü bilgisayarlar üzerinden de müzik dinleme imkânı sunuyor.

Ruh halinize göre seçim...

Kişiselleştirme konseptine uygun olarak tasarlanan Muud’un kullanıcıları, 4 milyona yakın şarkının yer aldığı arşivi, kişiye özel olarak diledikleri gibi şekillendirecek. Kullanıcılar, Muud’un bu zengin arşivini kendileri yönetebilecek.

Muud’un müzik filtreleri arasında ‘Nasıl hissediyorsun?’ başlığı altında aşık, mutlu ve hüzünlü gibi kategoriler yer alırken, ‘Ne yapıyorsun?’ başlığı altında yemek, uyku, spor, ‘Müziğin nasıl olsun?’ başlığı altında ise hareketli, sakin ve nostaljik gibi pek çok farklı kategori bulunuyor.

Muud’un aylık abonelik bedeli ise 4.99 TL olarak açıklandı.

Tramvayda sosyal mesafesiz yolcu yoğunluğuİstanbul’da Kabataş-Bağcılar tramvay hattında sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı görüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber