Geri Dön
Ekonomi4 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! İşte, Süper Loto çekiliş sonuçları...

4 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! İşte, Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 13 milyon 133 bin 61 TL. İşte, 4 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları...

4 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! İşte, Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 13 milyon 133 bin 61 TL. 4 Nisan 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-15-42-44-48-56- oldu.

Sisal Şans tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişine dair tüm ayrıntılar Millipiyangononline'da vatandaşlara sunuluyor. Her hafta kazandıran çekilişte ikramiye de merak konusu oluyor. Peki, Süper Loto nasıl oynanır?

4 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 

Haftanın ilk çekilişi 4 Nisan Süper Loto'da kazandıran numaralar akşam 21:30'da yapılacak çekiliş ile öğrenilecek. Çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak takip etmek mümkün. Çekiliş ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

4 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı İşte, Süper Loto çekiliş sonuçları...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto hem bayilerden hem de www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango uygulaması üzerinden oynanabilir. Süper Loto'da her kolon için 60 numaradan 6 numarayı seçmek gerekiyor.

Pandemide hastaneye gitmeye korkanlar için 'bu ne doktor' uygulamasıANKARA Üniversitesi Teknokent'te, Covid-19 salgını sürecinde hastaneye gitmeye çekinenler için görüntülü 'Sağlık Danışma Platformu' kuruldu. 'bunedoktor.com' adresinden ulaşılan sistem sayesinde hastalar, bilgisayar ve mobil cihazlar ile Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde, alanında uzman hekimlerle görüntülü görüşerek, hastaneye gitmeden şikayetlerini anlatıp, tavsiye ve tedavi hizmeti alabiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler