Geri Dön
Ekonomi400 bin dolar yatırım aldı

400 bin dolar yatırım aldı

Kişisel stil danışmanlığı hizmeti ile kullanıcılara yepyeni bir alışveriş deneyimi sunan Clotie, Angel Effect liderliğinde ikinci tur yatırımını tamamladı. Temmuz ayında APY Ventures ve Angel Effect‘ten 700 bin TL yatırım alan Clotie kısa zamanda 6 kat büyüyerek iş dünyasının önemli isimlerinin de katıldığı yatırım turunda 400 bin dolar yatırım aldı.

400 bin dolar yatırım aldı

 

Angel Effect’in liderliğini üstlendiği turda, ana yatırımcı APY Ventures iken Lima Ventures’ın yanısıra melek yatırımcı olarak da Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Nazif Orakçıoğlu, Orka Holding Yönetim Kurulu Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu, iyzico’nun Kurucu Ortağı Barbaros Özbuğutu, Onur Gargılı, Enver Doğuş Kuran, Kemal Cihan Seyithanoğlu ve Seyfettin Ersen Erol yer aldı.

Angel Effect Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akar, “Clotie’nin başarı hikayesi yolculuğuna ikinci kez eşlik etmekten mutluyuz” derken, Albaraka Portföy Genel Müdürü Emin Özer, “Şirket pandemiye rağmen büyük bir performans sergiledi” diye konuştu.

Lima Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Argun, “Teknoloji odağını güçlendirme globale açılmada etkili” diye konuşurken, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Nazif Orakçıoğlu, “Online styling hizmetiyle, moda sektöründe yine bir ilke imza atacağız” ifadesini kullandı. Clotie’nin kurucu ortaklarından Engin Can Kurt da, “İlk yatırım sonrası 6 kat büyüdük” bilgisini verdi.

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler