Geri Dön
Ekonomi50 CFO’ya ödül yağmuru

50 CFO’ya ödül yağmuru

Türkiye’nin en etkin 50 CFO’su ödüllerini CFO Summit 2017 zirvesinde alacak. Milliyet gazetesinin basın sponsoru olduğu CFO Summit 2017’de, Türkiye’nin en güçlü CFO’ları ödüllendirilecek. Ödül töreni, 11 Mayıs’ta Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek.

50 CFO’ya ödül yağmuru

Türkiye’nin en büyük 1000 şirketi üzerinden gerçekleştirilen araştırmada, şirketlerin finansal performansları ve bireylerin kritik CFO başarı kriterlerindeki performansları, kapsamlı bir araştırma metodolojisi ile danışma kurulu tarafından incelenerek en etkin CFO’lar belirlendi. TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik ve İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak zirvede, finans gündeminin ve CFO’ların stratejik rolü masaya yatırılacak.

Zirvede, CFO’ların değer yaratma ve strateji belirlemedeki rolü tartışılacak. Business Management Institute (BMI) organizasyonu, Data Expert ve Fortune Türkiye işbirliğiyle düzenlenen zirve, Türkiye’nin finans-ekonomi alanında en önemli karar alıcıları ve düşünce önderlerini ağırlayacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kontrolden çıkan kamyon dehşet saçtıYeşilova- Burdur Karayolunda, sürücüsünün kontrolünden çıkan kamyonun traktör ve otomobile çarptığı kazada 1'i çocuk 3 kişi yaşamını yitirdi, 2'si ağır 3 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler