Geri Dön
Ekonomi545 milyon $’lık işlem hacmi oldu

545 milyon $’lık işlem hacmi oldu

İş Leasing, 2020 yılını 545 milyon dolar yeni işlem hacmi ile tamamladı. Hisseleri Borsa İstanbul’da işlem gören halka açık olan İş Leasing’in konsolide aktif büyüklüğü 12.8 milyar TL’ye ulaşırken, leasing portföyü 2019 yıl sonuna göre yüzde 40 oranında artarak 7.2 milyar TL oldu.

545 milyon $’lık işlem hacmi oldu

İş Leasing Genel Müdürü Mehmet Karakılıç, “Müşteri odaklı yaklaşımımızı derinleştirerek, portföyümüze yeni müşteriler katarak ve dijital yatırımlarımıza ağırlık vererek müşterilerimizin teveccühüne layık olmaya çalışıyoruz. 2020 yıl sonuna göre leasing alacakları ve müşteri adedi açısından sektördeki payımızı artırdık. 2019’da olduğu gibi 2020’de de yeni işlemlerde en yüksek pazar payına ulaşan leasing şirketi olduk. Bu gelişimi sağlarken aktif kalitemizi ön planda tutmaya özen gösterdik” diye konuştu.

‘Kolaylık sağladık’


Salgın döneminde de işleti kesintiye uğrayan müşterilerinin yanlarında olmaya devam ettiklerini aktaran Karakılıç, “Bu bağlamda leasing taksit ödemelerinin ertelenmesini talep eden müşterilerimize imkanlarımız dahilinde gereken her türlü kolaylığı sağladık” dedi.

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler