Geri Dön
Ekonomi7 Nisan Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula: Çılgın Sayısal Loto çekilişi...

7 Nisan Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula: Çılgın Sayısal Loto çekilişi...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecan yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 137 milyon 217 bin 996 TL. İşte, 7 Nisan Sayısal Loto sonuçları...

7 Nisan Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula: Çılgın Sayısal Loto çekilişi...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 137 milyon 217 bin 996 TL. 7 Nisan 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -13-53-64-69-78-80- ve joker:42 oldu.

7 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da dün akşam çekiliş gerçekleşti. www.millipiyangoonline.com MPTV aracılığıyla canlı yayınlanan olan Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleşti. Çekiliş ardından 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

7 Nisan Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula: Çılgın Sayısal Loto çekilişi...

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Milli Piyango Uygulaması ve www.millipiyangoonline.com adresinden online olarak Çılgın Sayısal Loto oynayabilirsiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Arama kaydı bulunan şüpheli, motosikletle gezerken yakalandıBursa'nın İnegöl ilçesinde uygulama yapan bekçilerin şüphe üzerine durdurduğu motosiklet sürücüsü Ozan A.'nın (24), hırsızlık suçundan arandığı ve motosikletin de trafikten men edildiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan Ozan A.'ya, sokağa çıkma yasağına uymadığı için 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler