Geri Dön
Ekonomi8 Nisan Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

8 Nisan Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 16 milyon 97 bin 321 TL. İşte, 8 Nisan Süper Loto çekilişi sonuçları...

8 Nisan Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 16 milyon 97 bin 321 TL. 8 Nisan 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -11-14-27-35-48-58- oldu.

8 NİSAN SÜPER LOTO SONUÇLARI

Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da bu akşam çekiliş var. 8 Nisan Süper Loto çekilişi www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak saat 21.30'da yayınlandı. Süper Loto sonuçlarına göre 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

8 Nisan Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Uygulaması üzerinden Süper Loto kuponu doldurabilirsiniz.

ONLİNE SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Domuz sürüsü drone ile görüntülendiKars'ın Selim ve Sarıkamış ilçe sınırlarında gezen domuz sürüsü, drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler