Geri Dön
EkonomiAB’ye ‘simit’le girdi

AB’ye ‘simit’le girdi

Simitçi Dünyası, yurtiçindeki 105 mağazasından sonra yurtdışında ilk mağazasını Hollanda’nın 500 bin nüfuslu Utrecht şehrinde açtı.

Açılışı, Utrecht Belediye Başkanı Jan Van Zanen ve Simitçi Dünyası Genel Müdürü Levent Yıldırım birlikte yaptılar. Açılışta konuşan Zanen, Türkiye’de 100’ün üzerinde şubesi bulunan Simitçi Dünyası’nın yurtdışında ilk mağazasını kendi şehirlerinde açmalarından ötürü çok mutlu olduklarını ve şirkete her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
Levent Yıldırım da, Hollanda’nın Almere, Rotterdam ve Amsterdam şehirlerinde halen inşaat halinde 4 tane daha mağazalarının olduğunu ve artık yurtdışında her ay bir mağaza açacaklarını söyledi. Yıldırım, simit ve çayı önce Avrupa’dan başlayarak tüm dünyaya tanıtacaklarını, bunun için Hollanda’da SD Holding isimli bir şirket kurup gerekli altyapıyı oluşturduklarını bildirdi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Havalimanında gözaltına alınan ünlü rapçi Murda, serbest bırakıldıSeslendirdiği şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği iddia edilen 'Murda' adıyla bilinen ünlü rap şarkıcısı Önder Doğan Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alındı. Şarkıcı çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler