Geri Dön

Airport AVM’de ‘Garage Sale’

İstanbul Ataköy’de bulunan Airport Outlet Center’ın açık otopark alanında uyguladığı Bit Pazarı ve Ekolojik Pazar konseptleri ile sektöre hem outlet’i, hem de halkın diğer ihtiyaçlarını karşılayacak farklı konseptleri biraraya getirerek farklı taleplere cevap vermeye devam ediyor.

Avrupa ve Amerika’da düzenlenen, Türkiye’de ilk defa bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilecek ‘Garage Sale’ etkinliğinde, evlerde ne kadar kıyıda köşede kalmış kullanılmayan ama çalışır durumda olan eşyalar değerlendirilecek. Eskiye ve geçmişe dair aranan her şeyi bulmak mümkün olacak.

Airport Outlet Center, 4 Ekim 2015 pazar günü ücretsiz olarak gerçekleştireceği ‘Garage Sale’ etkinliğinde çocuk aktiviteleri ve sürpriz hediyeler ile ziyaretçilerine hoşça vakit geçirtecek. Etkinliğe, kayıt yaptıranlar katılabilecek.

Türkiye'nin günlük corona virüs tablosu ( 22 Eylül 2020 )Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 114 bin 311 Kovid-19 testi yapıldı, 1692 kişiye hastalık tanısı konuldu.Son 24 saatte 65 kişi Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 1522 oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber