Geri Dön
EkonomiAlbaraka Garaj kapılarını açıyor

Albaraka Garaj kapılarını açıyor

Albaraka Türk bünyesinde yer alan ve girişimcilerin yenilikçi ürün ve hizmetlerini destekleyen “Albaraka Garaj” için beşinci sezon başvuruları başladı. Desteğe ihtiyacı olan ve Albaraka ile ortak paydada buluşabilecek girişimciler, 30 Mayıs’a kadar www.albarakagaraj.com adresi üzerinden başvurabilecek.

Albaraka Garaj kapılarını açıyor

EKONOMİ SERVİSİ - Ürünü ve ekibi hazır olan ve Albaraka’nın belirlediği alanlarla uyumluluk gösteren girişimlerin seçileceği Garaj’da 50 bin TL’ye kadar hibe yardımı, ikisi İstanbul’da biri Berlin’de olmak üzere üç ortak çalışma alanından yararlanma imkanı, eğitim, mentorluk hizmetinin yanı sıra Albaraka ile POC çalışma fırsatı, Albaraka’nın farklı birimleri ile iş geliştirme gibi avantajlar sağlanıyor. Ayrıca Albaraka APY Ventures’dan yatırım alma fırsatı bulunuyor.

Bugüne kadar Albaraka Garaj ile 85 girişimi desteklediklerini belirten Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, “Geçen yıl pandemi ile birlikte dördüncü sezonu tamamen online gerçekleştirdik ve bu konuda hayli tecrübe kazandık. Bu yıl yine online ortamda girişimlerine değer katmak isteyen tüm girişimcilerin başvurularını bekliyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tacettin Aslan'a Fahri Doktora Tevcih Töreni'ne video mesaj gönderdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İÇDAŞ Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Tacettin Aslan için Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından düzenlenen fahri doktora tevcih törenine video mesaj gönderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler