Geri Dön

Allianz'a Felis'te 16 ödül

Allianz Türkiye, pazarlama iletişiminin alt disiplinlerdeki yaratıcılık, kalite ve üretim tekniğini yukarıya taşımak hedefiyle MediaCat tarafından Felis Ödülleri’nde 16 ödüle layık görüldü.

Allianz'a Felis'te 16 ödül

Allianz Türkiye, pazarlama iletişiminin alt disiplinlerdeki yaratıcılık, kalite ve üretim tekniğini yukarıya taşımak hedefiyle MediaCat tarafından Felis Ödülleri’nde 16 ödüle layık görüldü.

Allianz'dan yapılan açıklamaya göre, Felis jürisi, "Allianz Seninle" reklam kampanyası ve Türkiye'nin dijital eğlence platformu "Allianz Motto Müzik" ile "Risk Her Yerde Allianz Seninle" ve "Her Titreşim Bu Kadar Hafif Olmaz" mobil reklam çalışmalarını, çeşitli kategorilerde bir büyük ödül, 5 Felis ödülü ve 10 başarı ödülüne layık buldu.

Gündelik yaşama dair hikayeleri Kalben'in yorumladığı "Haydi Söyle" şarkısı eşliğinde anlatan "Allianz Seninle" reklam kampanyası, sektör farkı gözetmeksizin tüm televizyon, online ve sinema filmlerinin yarıştığı kategoride "Film Büyük Ödülü"nü aldı.

"Film, Radyo ve Entegre Kampanyalar Bölümü"nde "Finansal Hizmetler" kategorisinde de Felis Ödülü’nü alan "Allianz Seninle", aynı bölümün "Kurumsal İmaj" kategorisinde ise "Başarı Ödülü"nün sahibi oldu. "Allianz Seninle" ayrıca, "Üretimde Ustalık Bölümü"nde "Kadın Oyuncu" kategorisinde aldığı Felis Ödülü ve aynı bölümün "Reklam Müziği" kategorisinde "Başarı Ödülü"nü kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Allianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, "Müşterilerimizin ve sevdiklerinin hayatlarının her aşamasında yanlarında olma misyonumuzu, 'Sen sadece sevdiklerine onları sevdiğini söyle, onlara destek ol, bu yolculukta yalnız değilsin, Allianz seninle' diyerek vurguladık, duygulara hitap etmeyi başardık." ifadesini kullandı.

Bu arada, Allianz Türkiye'nin toplumun yaşam kalitesini artırmak vizyonuyla hayata geçirdiği, kurumsal YouTube kanalı "Allianz Motto Müzik" de organizasyonda 2 Felis ve bir "Başarı Ödülü"ne layık görüldü.

Allianz, gençlerin en çok kullandığı uygulamalar arasında yer alan Snapchat’in "Snap Map" özelliğinden yararlanarak dünyada bir ilk olarak geliştirilen "Snap Hack" fikriyle de ödüller aldı. "Risk Her Yerde Allianz Seninle" mesajını sıfır reklam bütçesiyle bir günde yaklaşık 15 bin kişiye ulaştırmayı başaran Allianz, bu çalışmayla "Mobil Bölümü"nde "Ufuk Açan Mobil Fikirler" kategorisinde Felis Ödülü’nün yanı sıra 6 başarı ödülünün sahibi oldu.

Mobil cihazların titreşim özelliğini tetikleyen bir banner ile deprem sigortası konusunda bilinirliği artırmayı hedefleyen "Her Titreşim Bu Kadar Hafif Olmaz" uygulaması ise Allianz’a "Mobil Bölümü"nde "Banner" kategorisinde "Başarı Ödülü"nü getirdi.

Ümitcan Uygun'dan sonra o isim de gözaltındaUyuşturucu kullanırken çekilen görüntülerde Ümitcan Uygun'un yanında bulunan Fadime Büşra G, İzmir'de polis ekiplerince gözaltına alınarak Ankara'ya getirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber