Geri Dön
EkonomiAltın fiyatları 8 Nisan canlı takip ekranı: Son dakika bugünkü gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları 8 Nisan canlı takip ekranı: Son dakika bugünkü gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları son durumu ekonomi dünyasında araştırılan konular arasında yer alıyor. Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik ile beraber 'altın fiyatları ne kadar oldu?' sorusunun cevabı araştırılıyor. Gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları ile ilgili gelişmeler haberde yer alıyor. İşte bugünkü 8 Nisan altın fiyatları canlı takip ekranı...

Altın fiyatları 8 Nisan canlı takip ekranı: Son dakika bugünkü gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları hafta için son gününe doğru yaklaşırken araştırılmaya devam ediyor. 8 Nisan gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış-satış fiyatları merak ediliyor. Altın fiyatları son dakika gelişmeleri ise haberde yer alıyor. Peki bugünkü altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 8 Nisan altın fiyatları canlı takip ekranı güncel son durum...

GRAM ALTIN FİYATLARI

Gram altın alış fiyatı: 458,16 TL

Gram altın satış fiyatı: 458,23 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI

Çeyrek altın alış fiyatı: 730,93 TL

Çeyrek altın satış fiyatı: 747,64 TL

YARIM ALTIN FİYATLARI 

Yarım altın alış fiyatı: 1.457,29 TL

Yarım altın satış fiyatı: 1.495,29 TL

TAM ALTIN FİYATLARI 

Tam altın alış fiyatı: 3.015,08 TL

Tam altın satış fiyatı: 3.091,17 TL

BUGÜNKÜ ALTIN FİYATLARI CANLI TAKİP EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Bilecik'te kamyonet seyir halindeyken yandıBilecik'in Pazaryeri ilçesinde seyir halindeyken yanmaya başlayan kamyonet, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler