Geri Dön

Gram, çeyrek, yarım, tam altın fiyatları bugün...

Altın fiyatları bugün kaç liradan alınıyor, kaç liradan satılıyor? Bugün altın almak ve ya altın bozdurmak isteyenler, gram, çeyrek, yarım tam altın fiyatlarını araştırıyor. Gün gün ve saat saat değişkenlik gösteren altın fiyatları vatandaşları meraklandırıyor. Altının alış ve satış fiyatını haberimize ekledik. İşte 6 Haziran 2020 Cumartesi günü güncel altın fiyatları...

Gram, çeyrek, yarım, tam altın fiyatları bugün...

Haziran ayına girmemizle birlikte altın fiyatlarında büyük düşüş yaşanmaya devam ediyor. Nisan ayında rekor seviyelere ulaşan altın fiyatları Mayıs ayı itibariyle düşümeye başlamıştı. Düşüş sesviyesini koruyan altın fiyatlarında bu hafta durum nedir? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatlarını haberimizde derledik. Bugün içinde altın almayı planlayanlar haberimizin içeriğinden güncel rakamları öğrenebilir.

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATI

Alış 366,40 TL Satış 366,56 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATI

Alış 598,00 TL Satış 606,10 TL

YARIM ALTIN FİYATI

Alış 1.196,00 TL Satış 1.212,30 TL

TAM ALTIN FİYATI

Alış 2.450,90 TL Satış 2.494,80 TL

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Afgan aileler pilav günü düzenledi! Pozitif vaka sayısı arttı!Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı Huzur Mahallesi’nde Afganistan uyruklu ailelerin bir araya gelerek yaptıkları geleneksel pilav gününde aynı mahallede 15 olan pozitif vaka sayısı 20’ye yükseldi. Afganistan uyruklu ailelerin kaldığı 5 yeni ev daha karantinaya alınırken, mahallede çalışma yürüten filyasyon ekibi Afgan aileleri de koronavirüse karşı uyardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber