Geri Dön

Altın fiyatları canlı - güncel bugün 2020 listesi! Gram altın fiyatından yeni rekor!

Altın fiyatları bugün yeni rekorunu kırdı. Gram altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı ve tam altın fiyatı büyük ilgi görmeye başladı. Bugün altın almak veya altın bozdurmak isteyenler için son dakika güncel altın fiyatlarını haberimizde derledik. Hem altının alış fiyatını hem de altının satış fiyatını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Altın fiyatları canlı - güncel bugün 2020 listesi! Gram altın fiyatından yeni rekor!

Son zamanlarda bir düşen bir yükselen altın fiyatları yeni rekor kırdı. Gram altın fiyatının yükselmesi vatandaşları meraklandırdı. Altın alıcısı ve satıcıları çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Yatırımcısını mutlu eden rakamlara ulaşan altın fiyatları, alıcısını ise düşündürmeye başladı. Peki altının alış ve satış fiyatları ne kadar? İşte altın fiyatlarında son dakika liste...

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:398,97 TL Satış Fiyatı:400,14 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:646,30 TL Satış Fiyatı:655,00 TL

YARIM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:1.293,00 TL Satış Fiyatı:1.308,80 TL

TAM ALTIN FİYATI

Alış Fiyatı:2.586,10 TL Satış Fiyatı:2.607,70 TL

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sıkıştırılınca yoldan çıktı! Askıda kaldı!Samsun'da bir aracın sıkıştırması sonucu yoldan çıkarak yolun kenarındaki duvarda askıda kalan otomobilde bulunan yaralı sürücüyü kurtarmak için itfaiye ve sağlık ekipleri ile polis seferler oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber