Geri Dön

Altın fiyatları son dakika rakamlar! Gram altın fiyatı kaç lira?

Gram altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı ve tam altın fiyatı merakla araştırılıyor. Bugün altın almak veya altın bozdurmak isteyenler, 7 Nisan güncel altın fiyatlarını öğrenmek istiyor. Son zamanların en yüksek altın fiyatları vatandaşları şaşkınlığa uğratıyor.

Altın fiyatları son dakika rakamlar! Gram altın fiyatı kaç lira?

Bugün altın ne kadar? Altın almak veya altın bozdurmak isteyenlerin merakla araştırdığı altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı? Altın fiyatlarında yükselişi veya düşüşü bekleyen vatandaşlar, altın fiyatlarının günün her saat diliminde araştırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta gram altının zirve rakamı görmesi bu hafta için birçok kişiyi meraklandırdı. İşte 7 Nisan 2020 Salı günü gram altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı ve tam altın fiyatı...

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Alış fiyatı: 351,65 TL / Satış fiyatı: 356,34 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATI NE KADAR?

Alış fiyatı: 569,80 TL / Satış fiyatı:584,40 TL

YARIM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Alış Fiyatı:1.136,30 TL / Satış Fiyatı:1.169,00 TL

TAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Alış Fiyatı:2.273,80 TL / Satış Fiyatı:2.336,90  TL

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

43 ilin geçiş güzergahındaki yollar bu bayramda boş kaldıHer yıl Ramazan Bayramı dolayısıyla günlük 100 bin aracın geçtiği 43 ilin geçiş güzergahı olarak nitelendirilen Kırıkkale’de kısıtlama dolayısıyla geçiş sayısı 3 bine kadar düştü. Boş kalan yollar drone ile havadan görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber