Geri Dön
EkonomiAnadoluJet’ten yurt dışına ‘bahar kampanyası’

AnadoluJet’ten yurt dışına ‘bahar kampanyası’

AnadoluJet başlattığı kampanya ile İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa havalimanlarından Orta Doğu ve Avrupa’nın birçok  noktasına, seyahat etme fırsatını uygun fiyatlarla sunduğunu duyurdu.

AnadoluJet’ten yurt dışına ‘bahar kampanyası’

 

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, kampanyadan yararlanmak isteyen yolcuların, 28 - 30 Mart’ta THY internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden bilet satın alması gerekiyor. Yolcular, biletleriyle 11 Nisan - 31 Mayıs’ta Doğu Avrupa ve Balkanlar bölgesindeki 6 noktaya (Priştine, Saraybosna, Tiflis, Kiev, Moskova, Bakü) 40 dolardan, Orta Avrupa’daki 13 noktaya (Amsterdam, Basel, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Münih, Stuttgart, Viyana, Zürih)  49 dolardan, Kuzey ve Güney Avrupa’da 5 noktaya (Londra, Kopenhag, Milano, Paris, Lyon) 59 dolardan, Orta Doğu’da 7 noktaya (Bağdat, Dubai, Erbil, Kuveyt, Urumiye, Tahran, Tel Aviv) 69 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

AnadoluJet’in   kampanyası, Kuzey Kıbrıs uçuşlarını kapsamıyor.

Bebek sahilde demirli lüks teknede yangınİstanbul Bebek sahilinde bulunan demirli lüks bir teknede yangın çıktı. Çevrede paniğe neden olan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler