Geri Dön
EkonomiApple Arcade’in oyun sayısı 180’i aştı

Apple Arcade’in oyun sayısı 180’i aştı

Apple, her yaştan oyuncunun abone olabildiği popüler oyun servisi Apple Arcade’e tamamen yeni iki oyun kategorisiyle birlikte 30’dan fazla oyun eklediğini duyurdu.

Apple Arcade’in oyun sayısı 180’i aştı

Apple’dan yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Aralarında NBA 2K21 Arcade Edition, tar Trek: Legends, ve The Oregon Trail gibi yapımların da yer aldığı yeni özel Orijinal Arcade oyunlarına ek olarak, servise Eskimeyen Klasikler ve App Store Harikaları adlı iki yeni oyun kategorisi de eklendi. Eskimeyen Klasikler kategorisinde Good Sudoku by Zach Gage, Chess - Play & Learn ve Backgammon gibi herkesin sevdiği oyunlar içeren tipik türler yer alırken, App Store Harikaları kategorisinde de Threes!, Mini Metro ve Fruit Ninja Classic gibi en iyi ödüllü oyunlar App Store’dan Apple Arcade’e tamamen reklamsız ve kilitsiz bir şekilde geçiş yapıyor. Yeni Apple Orijinal İçerikleri ve bu iki yeni kategori ile birlikte servisin kataloğu 180’den fazla olağanüstü oyuna ulaştı.”

Açıklamada oyunlara erişimle ilgili olarak da şu bilgiler verildi:

“Arcade Orijinal İçerikleri iPhone, iPad, Mac ve Apple TV’de oynanabiliyor. Eskimeyen Klasikler ve App Store Harikaları kategorilerine iPhone ve iPad’den erişilebiliyor. Tüm ailenizin uygun bir ücretle yararlanabileceği bu serviste hiçbir reklam veya ek uygulama içi satın alma bulunmuyor. Apple One programının bir parçası olan Apple Arcade’e, bir ay ücretsiz denemenin ardından ayda 34.99 TL karşılığında abone olmak da mümkün.”

Genişleme paketi

“Apple Arcade ilk yılında yaratıcılığı, farklı portföyü ve oyunculara olan bağlılığıyla medya eleştirmenlerinin ve hayranların beğenisini kazandı” diyen Apple’ın App Store’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Matt Fischer, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şimdi, servisi kullanıma sunduğumuzdan bugüne kadarki en büyük genişleme paketimizi sunuyoruz. Yeni Arcade Orijinal İçerikleri, Eskimeyen Klasikler ve App Store Harikaları ile birlikte toplam 180’den fazla muhteşem oyuna yer veriyoruz.”

Bakan Yanık, çizdiği resmin yer aldığı bayram kartını devlet korumasındaki çocuklara gönderdiAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, devlet korumasındaki 13 binden fazla çocuğa, çizdiği resmin yer aldığı bayram kartı gönderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler