Geri Dön
EkonomiApple Watch Cellular Turkcell ile Türkiye’de

Apple Watch Cellular Turkcell ile Türkiye’de

Apple’ın en büyük ekrana sahip akıllı saat serisi olan Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE’nin ‘Cellular’ modeli, Türkiye’ye ilk kez Turkcell desteğiyle geliyor.

Apple Watch Cellular Turkcell ile Türkiye’de

Turkcell mağazaları ve Pasaj’da satışa sunulacak Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE’nin Cellular modelleri, hücresel bağlantı sayesinde kullanıcıların telefonunu yanına almadan dışarı çıkabilmesini sağlıyor. Turkcell’den yapılan açıklamada, söz konusu akıllı saatlerin özellikleriyle ilgili şu bilgiler verildi:

“Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE’nin Cellular modelleri, telefondan uzaklaşıldığında dahi herhangi bir kopma yaşamadan arama ve mesajlaşma hizmeti sağlayabiliyor. Güçlü yönlerinin yanı sıra hücresel bağlantı özelliğiyle de telefon kullanıcının yanında olmasa bile aileyle, arkadaşlarla, müziklerle, bildirimlerle, fotoğraflarla ve çok daha fazlasıyla bağlantıda kalma özgürlüğü yaşatıyor. Daha büyük ekranı, toza, suya ve çatlamaya karşı daha güçlü ön kristaliyle şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch olan Apple Watch Series 7, alüminyum kasa seçeneğinde 5 renk ile sunuluyor. Apple Watch Series 7 Cellular, aynı zamanda EKG ve kanda oksijen gibi en gelişmiş sağlık özelliklerini de bulunduruyor. Apple Watch SE Cellular da bağlantıda kalmaya, aktif olmaya, sağlıklı ve güvende hissetmeye yardımcı olan güçlü özellikleriyle tüm hareketleri takip etmeyi ve favori antrenmanları ölçmeyi sağlayan gelişmiş sensörlere sahip.”