Geri Dön

‘Ar-Ge’miz gücünü çiftçiden alıyor’

Erkunt Traktör’ün CEO’su Tolga Saylan, “Ar-Ge merkezimiz gücünü çiftçilerden alıyor” dedi.

‘Ar-Ge’miz gücünü çiftçiden alıyor’

Erkunt Traktör’ün, Turkishtime dergisi tarafından hazırlanan ‘Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri” araştırmasında bu yıl da yerini aldığını belirterek konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Tolga Saylan şunları söyledi:

“Ar-Ge’ye verdiği önem ve yenilikçi bakış açısı ile yıllarca yerli tasarım traktörlerini üreten Erkunt, 16 yıldır kurum kültürü haline dönüştürdüğü bu vizyonunu, çiftçilerinden aldığı geri bildirimler ile geliştiriyor. Ürettiğimiz traktörlerin verimli, üstün teknolojik özelliklerle donatılmış, ağır şartlara dayanıklı olması yani çiftçi dostu olması için çalışıyoruz. Dünyadaki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Biz üreticiler olarak durmaksızın ürünlerimizi geliştirmek, çiftçimizin hayatını kolaylaştıracak fonksiyonları ürünlerimize uygulamak zorundayız.”

Kısıtlamada sokağa çıktı, cezayı yiyince gazetecilere tükürdüSokağa çıkma kısıtlamasında araç ile sokağa çıkan 4 kişi Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği uygulamalara takıldı. Sürücü ve yanında bulunan 2 kişiye toplam 15 bin lira cezai işlem uygulanırken, görüntü alan gazetecilere de şahıslar tükürdü. Ayrıca bir başka uygulamada da 3 kişiye 16 bin 7 lira idari para cezası kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber