Geri Dön

‘Arabamvar’ ile uygun servis

Dört genç girişimci tarafından bir yılı aşkın sürede gerçekleştirilen yazılım ve altyapı ile hayata geçirilen ‘Arabamvar.com’ araç servislerine sunduğu bulut tabanlı panelle birlikte mobil uygulamayla kullanıcılara hizmet sunmaya başladı.

‘Arabamvar’ ile uygun servis

Arabamvar.com’un, araç bakım ve onarım süreçlerindeki fiyatları hızla karşılaştırmaya olanak sağladığını belirten girişim ortağı Furkan Korkmaz şu bilgileri verdi:

“Özellikle İstanbul’da, belirlenen servis kriterlerine uygun bir ağ oluşturularak bir yıl içerisinde uygun kriterleri sağlayan servislerle anlaşmalar yapıldı. Kullanıcıların en doğru, güvenilir ve uygun fiyat politikası ile hizmet almalarını amaçlayan platform, tüm Türkiye’de özel ve yetkili servisleri içeren büyük bir ağa sahip.”

Suç örgütü lideri Guram Chıkladze Beşiktaş'ta yakalandıSuç örgütü lideri Gürcistan uyruklu Andri Malyi takma isimli Guram Chıkladze ve iki koruması Beşiktaş'ta kaldıkları lüks otele düzenlenen polis operasyonuyla yakalandı. Daha önce tutuklanarak sınır dışı edilen Guram Chıkladze'nin, Andri Malyi adına kayıtlı yeni pasaportla yeniden Türkiye'ye giriş yaptığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber