Geri Dön

Aras Kargo e-ticarette KOBİ’lerin tercihi oldu

Aras Kargo, 4 milyondan fazla siparişin incelenerek hazırlandığı 2018 Kobi E-Ticaret Raporu’na göre 2018’de “KOBİ’lerin en fazla tercih ettiği kargo şirketi” oldu.

Aras Kargo e-ticarette KOBİ’lerin tercihi oldu

E-ticaret altyapı şirketi İdeaSoft tarafından hazırlanan ‘Kobi E-Ticaret Raporu’na göre, siparişlerdeki kargo şirketi tercihlerinde yüzde 33 ile birinciliği elde eden Aras Kargo, böylece son iki yıldır üst üste KOBİ’lerin en fazla tercih ettiği kargo şirketi oldu. Rapora göre, e-ticaret sitelerinden verilen siparişler, önceki yıla göre yüzde 44 artarak 4 milyon 482 bine ulaştı. Alışveriş tercihlerinde mobil cihazların ağırlığı artarken, geçtiğimiz yıl ilk defa mobil cihazlardan verilen sipariş sayısı, masaüstünü geçti. İnternetteki toplam alışverişin yarısından fazlasını Marmara Bölgesi gerçekleştirirken, en fazla sipariş verilen gün, yüzde 18.50 ile pazartesi oldu.

Fuhuşun şifresi ortaya çıktı! "Salçalı makarna"Adana’da, polis operasyonuyla çökertilen fuhuş şebekesi ile ayrıntılar ortaya çıktı. Fuhuş yapmak isteyen kişilerin, teknik takibe yakalanmamak için ‘makarna istiyorum’ şeklinde şifreli konuştukları belirtildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber