Geri Dön
Ekonomi‘Avrupa’nın En İyi İşverenleri’ listesinde

‘Avrupa’nın En İyi İşverenleri’ listesinde

Katılım bankası Albaraka Türk, Great Place to Work Enstitüsü ve Ekonomist dergisinin ortaklaşa düzenlediği “Avrupa’nın En İyi İşverenleri” listesinde yer aldı.

‘Avrupa’nın En İyi İşverenleri’ listesinde

500 ve üzeri çalışan kategorisinde listeye giren Albaraka Türk’ün bu başarısının arkasında sahip olduğu kurum kültürü ve çalışan memnuniyetinin yanı sıra hayata geçirdiği yenilikçi proje ve uygulamalar, çalışanlarına sağladığı imkanlar yer alıyor. Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Çelik şu açıklamayı yaptı:

‘En büyük güç güven’

“Kurum olarak her zaman çalışanımızı destekliyor ve onlara değer veriyoruz. En büyük önceliğimiz ve bizi öne çıkaran en büyük özelliğimiz de insan kıymetleri… Biliyoruz ki başarının arkasındaki en büyük güç çalışanların Bankamıza duydukları güven ve bağlılıklarıdır. Bu inançla her zaman çalışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarını gözetiyor ve çalışma koşullarına özen gösteriyoruz. ‘Avrupa’nın En İyi İşverenleri’ listesine girmiş olmaktan ötürü de son derece mutluyuz. Bu başarıda en büyük pay çalışanlarımıza ait. Sahip olduğumuz kurum kültürümüz ile birlikte çok daha iyi çalışmalara imza atacak ve hep birlikte çok daha güzel işler başaracağımıza inanıyoruz.”

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ekmek almaya geldi, dükkan çalışanının tezgahta duran telefonunu çaldıEsenyurt'ta fırına giren bir kişi, ekmek istediği tezgahtaki çalışanın telefonunu çaldı. Bozuk parasının olmadığını söyleyerek ekmeği bırakan şüphelinin, hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler