Geri Dön
EkonomiBakan Albayrak'tan 'Türk Reasürans A.Ş' açıklaması

Bakan Albayrak'tan 'Türk Reasürans A.Ş' açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Yeni Ekonomi Programımız kapsamında hayata geçirdiğimiz projelerden biri olan Türk Reasürans A.Ş. sigorta sektörümüzün daima yanında" dedi.

Bakan Albayrak, Twitter hesabından, Yeni Ekonomi Programı kapsamında hayata geçirdikleri projeye ilişkin açıklama yaptı. Bakan Albayrak, "Kapasite, teminat, sağlıklı ve sürdürülebilir katkı. Yeni Ekonomi Programımız kapsamında hayata geçirdiğimiz projelerden biri olan Türk Reasürans A.Ş. sigorta sektörümüzün daima yanında" ifadesini kullandı.

Bakan Albayraktan Türk Reasürans A.Ş açıklaması

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler