Geri Dön

Bakan Karaismailoğlu havacılık sektörünü değerlendirdi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Başta bayrak  taşıyıcı milli havayolumuz THY ve tüm havacılık sektörümüz bu  zor günleri geride bırakarak daha güçlü bir şekilde yoluna devam  edecektir." dedi.

Bakan Karaismailoğlu havacılık sektörünü değerlendirdi

Karaismailoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"İstanbul Havalimanı, sivil havacılık tarihinin en büyük taşınma  operasyonu ile bundan 1 yıl önce tam kapasite operasyona başladı.

Başta bayrak taşıyıcı milli havayolumuz THY ve tüm havacılık  sektörümüz bu zor günleri geride bırakarak daha güçlü bir şekilde  yoluna devam edecektir."

Ramazan Böçkün'ün psikiyatri kliniğine yatırılmasına ilişkin savcılıktan açıklamaHalk arasında 'Filozof Ramazan' lakabıyla tanınan ve tarihi Ulu Cami'ye gelen ziyaretçilere İslam'ı anlatan Ramazan Böçkün, hakkında açılan dava sonrası akli dengesinin yerinde olmadığı gerekçesiyle hastaneye yatırıldı. Böçkün'ün psikiyatri kliniğine yatırılması sosyal medyada gündem olurken, bazı kullanıcılar bunun doğru olmadığını yazdı. Diyarbakır'da gözaltına alınan, tutuklanan ve mahkeme kararıyla ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavisine karar verilen Ramazan Böçkün (Pişkin) ile ilgili spekülasyonlar üzerine Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı bir son dakika açıklaması yapıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber