Geri Dön
EkonomiBAYRAM İKRAMİYESİ 2022 ne kadar oldu? Kurban Bayramı emekli, dul, yetim bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?

BAYRAM İKRAMİYESİ 2022 ne kadar oldu? Kurban Bayramı emekli, dul, yetim bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?

Kurban Bayramı ikramiyesi hakkında sorular gelmeye devam ediyor. 9-12 Temmuz tarihleri arasında yaşanacak olan Kurban Bayramı öncesinde bayram ikramiyesinin hesaplara yatırılması bekleniyor. Peki 2022 bayram ikramiyesi ne kadar oldu? Emekli, dul, yetim bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?

BAYRAM İKRAMİYESİ 2022 ne kadar oldu? Kurban Bayramı emekli, dul, yetim bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?

Kurban Bayramı içi geri sayım başladı. Kurban Bayramı yaklaşırken, bayram ikramiyesi sorular peş peşe geliyor. Yılda iki kez verilen bayram ikramiyesinin ilki Ramazan Bayramı2nda verildi. Kurban Bayramı'nda da verilecek olan bayram ikramiyesi 2022 ne kadar, ne zaman yatacak? Bayram ikramiyesine zam geldi mi? İşte konuya ilişkin son gelişmeler...

BAYRAM İKRAMİYESİ NE KADAR, ZAM GELDİ Mİ?

2022 Ramazan Bayramı ikramiyesi 1100 TL idi. Kurban Bayramı ikramiyesi ile ilgili zam açıklaması yapılmadı. Konuya ilişkin gelişme yaşandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

BAYRAM İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?

Kurban Bayramı 9 Temmuz'da başlayacağından dolayı Temmuz'un ilk haftasında bayram ikramiyelerinin yatırılması bekleniyor. Konuya ilişkin net tarih belirlendiğinde haberimize ekleyeceğiz.

BAYRAM İKRAMİYESİ KİMLERE VERİLECEK?

Bayram ikramiyesi, emekliler ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlara da bayram ikramiyesi ödeniyor. Emekliler ile dul ve yetim aylığı alanlara ödenen ikramiye rakamı farklı oluyor.