Geri Dön
EkonomiBAYRAM İKRAMİYESİ 2022 TARİHLERİ NE ZAMAN, AYIN KAÇINDA? Kurban Bayramı ikramiyesi ne kadar verilecek?

BAYRAM İKRAMİYESİ 2022 TARİHLERİ NE ZAMAN, AYIN KAÇINDA? Kurban Bayramı ikramiyesi ne kadar verilecek?

Kurban Bayramı ikramiyesinin ne zaman yatırılacağı açıklandı. Vatandaşlar bayram ikramiyesi ne zaman yatacak öğrenmek istiyor. Kurban Bayramı'na sayılı günler kala bayram ikramiyesi tarihlerini haberimize ekledik. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı beklenen tarihleri duyurdu. İşte bayram ikramiyesi 2022 son dakika bilgisi...

BAYRAM İKRAMİYESİ 2022 TARİHLERİ NE ZAMAN, AYIN KAÇINDA? Kurban Bayramı ikramiyesi ne kadar verilecek?

Kurban Bayramı 9 Temmuz, 10 Temmuz, 11 Temmuz, 12 Temmuz günlerinde idrak edilecek. Bu yıl ilk olarak Ramazan Bayramı'nda verilen bayram ikramiyesi ikinci olarak Kurban Bayramı'nda verilecek. Peki bayram ikramiyesi ne zaman yatacak, bayram ikramiyesi ne kadar verilecek? Emekli, dul, yetim aylığı alanların banka hesaplarına yatırılacak olan bayram ikramiyesine zam var mı?

BAYRAM İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?

Emeklilerin bayram ikramiyeleri 2-7 Temmuz'da hesaplara yatırılacak.

BAYRAM İKRAMİYESİ NE KADAR, ZAM GELDİ Mİ?

2022 Ramazan Bayramı ikramiyesi 1100 TL idi. Kurban Bayramı ikramiyesi ile ilgili zam açıklaması yapılmadı. Konuya ilişkin gelişme yaşandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN, 9 GÜN MÜ?

Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni tatil kararını duyurdu. "Kurban Bayramı tatilini takip eden günler ile 15 Temmuz arasındaki Çarşamba ve Perşembe günlerinin idari izin kapsamına alınacağı haberini sizlerle paylaşmak istiyorum” şeklinde konuştu.

İdari izin kullanan çalışanlar için bayram tatili arefe günü ile birlikte 9,5 gün oluyor.