Geri Dön

Bayramda ‘ev’lenin!

Ev sahibi olmak isteyenler için bayram kampanyaları tam gaz sürüyor. Yeni projelerden konut edinmek isteyenlere bayram boyunca peşin indirimi, uzun vade, sıfır faiz ve taksit öteleme seçenekleri sunuluyor

Bayramda ‘ev’lenin!

Bayramda ev sahibi olmak isteyenleri pek çok kampanya bekliyor. Çoğu projede bayram boyunca açık olacak satış ofislerinde çeşitli ödeme seçeneklerinin sunulduğu paketler yer alıyor. Emlak Konut GYO’nun yüklenicileriyle birlikte 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlattığı 0.70 faiz oranı ve 120 ay vadeli satış kampanyası da tüm hızıyla devam ediyor. Firmalar hem Emlak Konut kampanyasıyla hem de bayrama özel seçeneklerle yeni avantajlar sunuyor. Bu kampanyalar içinde şirket bünyesinde düşürülen faiz oranlarından vade uzatmaya, indirimlerden ötelemeye kadar fırsatlar bulunuyor.

Yüzde 15 indirim
Teknik Yapı, Evora Denizli projesindeki Emlak Konut GYO’nun hayata geçirdiği konutta ‘tarihi kampanya’ fırsatlarına bayram boyunca da devam ediyor. Projede ayrıca kişiye özgü esnek ödeme planları da uygulanıyor. Dileyen ödemelere daire tesliminde başlıyor, dileyen ara ödemeli seçenekten faydalanabiliyor. Metropark ve Concord projelerinde ise 72 ay sıfır faiz avantajı sunan Teknik Yapı, ayrıca peşin alımlarda yüzde 15’e varan indirim yapıyor.

Faizi sabitledi
Tekfen Emlak Geliştirme, HEP İstanbul projesi ile “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına verdiği desteği Kurban Bayramı’nda da sürdürüyor. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere, yüzde 20 peşinat ile 10 yıl yüzde 0.70, 5 yıl yüzde 0.43 sabit faiz oranı sunan Tekfen Emlak Geliştirme, kampanya süresince hiçbir şekilde fiyat artışı yapmayacağının garantisini veriyor.

60 ay vadeyle 0 faiz imkânı
Konut ve ticari üniteleriyle Sancaktepe’ye yeni bir soluk getiren Denge Yapı, ağustos ayı için başlattığı kampanyasını bayrama özel uzatma kararı aldı. Ağustos ayı içinde yapılan 60 ay vade ve sıfır faiz kampanyasıyla cazip fırsatlar sunduklarını belirten Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Ağustos ayı sonunda bitmesini planladığımız kampanyamızı bayrama özel uzatma kararı aldık. Ev sahibi olmak isteyen herkesin Denge Towers’la çifte bayram yaşamasını istedik” dedi.

Teslime hazır
Aşçıoğlu, Emlak Konut’un başlattığı dev kampanyaya destek vererek eylül ayında teslim edilecek olan Selenium Ataköy ve 2017 haziranda teslim edilecek olan Selenium Retro’dan ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 faiz ve 120 aya kadar vade imkânı sunuyor. Eylül ayı itibariyle teslim edilecek Selenium Ataköy, yüksek tavan ve cam kullanımının sunduğu ferah bir yaşam sunmayı hedefliyor. Ayrıca bölgede pek çok sosyal donatı fırsatıyla da dikkat çekiyor.

‘Bayrama özel’ 0.70 faiz olanağı
Fikirtepe’de Baysaş İnşaat tarafından hayata geçirilen İstanbul 216 Konutları projesinde, inşaat ve satış çalışmaları devam ediyor. Kurban Bayramı’na özel yüzde 0.70 faiz fırsatı ile sunulan projede metrekare fiyatları 8 bin liradan başlıyor. Eylül ayı süresince devam edecek olan kampanyada şirket bünyesince vade farksız 36 ay taksit imkânı sunuluyor. 2 etap halinde yükselen İstanbul 216 Konutları, 80 milyon dolar yatırım değerine sahip.

7 projesinde kampanya var
Sur Yapı, Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinin yer aldığı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneğinin (GYODER), toplam 86 projeyi kapsayan yüzde 20 peşinat, 0.70 vade ve 120 ay eşit taksitle satılacağı kampanyada 7 farklı projesiyle yer alıyor. Sur Yapı’nın Bursa ve İstanbul olmak üzere 7 farklı konut ve ofis projesinde 2867 konut, 203 A plus ofis ve 120 cadde mağazasıyla toplamda 3190 bağımsız bölümü kampanya kapsamında yer alıyor. Sur Yapı’nın her biri bulunduğu bölgeye değer katan Bayrampaşa’daAxis İstanbul, Güneşli ’de Mirage Rezidans, Ümraniye’de Exen İstanbul, Sultanbeyli’de İlkbahar, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri, Sancaktepe’de Lavender, Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projeleri kampanya kapsamında yer alıyor.

12 ay aidat yok
Ege Yapı, inşaatı tamamlanan ve hemen teslim avantajı sunan projelerine özel kampanya hazırladı. Emlak Konut GYO ve GYODER’in gerçekleştirdiği 0.70 faiz oranı ve 120 ay vade seçeneklerini içeren tarihi kampanyalara destek veren Ege Yapı, hazırladığı finansman modeli ve bir yıllık aidat hediyesi sunuyor. Ayrıca ‘hiç peşinatsız’ 36 ay 0 faiz imkânının yanında, değişken peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faizile de ev sahibi olma fırsatı veriliyor.

Yüzde 1 KDV avantajına sahip
“İş’in Ev Kolayı” sloganıyla tanıtılan Emporia İstanbul’da, homeoffice daireler 356 bin liradan başlayan lansman fiyatları, yüzde 1 KDV avantajı ve özel bayram kampanyası ile satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında bayrama kadar yapılacak alımlarda, daireler için istenen yüzde 40 ve yüzde 50 oranlarındaki peşinat bedellerini, nakit ödeme yerine 4 ve 5 ay vadeli evrakla ödeme imkanı sunuluyor.

Hatay'da korkutan yangınHatay'ın Samandağ ilçesinde müstakil evde çıkan yangın hasara neden oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber