Geri Dön
EkonomiBEE’O Propolis bir yatırım daha aldı

BEE’O Propolis bir yatırım daha aldı

Türkiye’nin ilk ve en büyük yerli propolis üreticisi ve bir kadın girişimi firması olan BEE’O Propolis, EKA, TİKAD ve DCP fonlarından sonra Ak Portföy GSYF’den de yatırım aldı.

BEE’O Propolis bir yatırım daha aldı

 

Oğlunun bağışıklık sistemi sorununa, kendi ürettiği propolis ve arı sütü ile çare bulan ve bu ürünlerden herkesin faydalanması için BEE’O Propolis markasını eşi Ziraat Yüksek Mühendisi Taylan Samancı ve hocası Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu ile birlikte İTÜ Arı Teknokent’te kuran Aslı Elif Tanuğur Samancı, “Ak Portföy GSYF’den aldığımız bu yeni yatırım ile Anadolu propolisini bir dünya markası yapma yolunda daha da büyük adımlar atarak ilerleyeceğiz” dedi.

Ak Portföy Genel Müdür Yardımcısı Göktürk Işıkpınar da bu yatırımla BEE’O Propolis’in gelecek beş yıl içerisinde üç kat daha büyümesini hedeflediklerini söyledi.

Hafif ticari araç berber dükkanına girdiİzmir'in Bornova ilçesinde kontrolden çıkan hafif ticari araç berber salonuna girdi. Kazada, sürücü ve iş yerindeki 1 kişi hafif şekilde yaralandı. Kaza, bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler