Geri Dön
EkonomiBelediye için sosyal ağ kuruldu

Belediye için sosyal ağ kuruldu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve KoçSistem ‘akıllı belediyecilik’ alanında bir projeye imza attı.

Belediye için sosyal ağ kuruldu

Proje kapsamında ‘Benim Şehrim’ sosyal ağ uygulamasıyla aktif bir dijital platform hizmete alındı. Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Benim Aklım Benim Şehrim projesinin somut bir çıktısı olan Benim Şehrim sosyal ağ uygulaması ile belediyemizin tüm hizmetleri Gaziantepliler için 7/24 erişilebilir olacak. Mobil cihazlara indirilen Benim Şehrim sosyal ağ uygulaması ile Gaziantepliler artık kendi şehirlerinin iletişim platformunu kullanabilecekler. Belediyenin ve şehrin çalışmalarından, günlük akışından anında haberdar olabilecekleri gibi istediği kişi ve grupları da takip edebilecekler, birbirleriyle etkileşime geçebilecekler” dedi.
KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, “Vatandaşlar artık teknolojiden hayatlarını kolaylaştırmasını bekliyor. Yerel yönetimler, beklentileri karşılamak anlamında dijital dönüşüme hazır olmalı” ifadesini kullandı.

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler