EkonomiBentley by Molton Hotels, Türkiye’nin en iyi tasarım oteli seçildi

Bentley by Molton Hotels, Türkiye’nin en iyi tasarım oteli seçildi

11.10.2017 - 10:56 | Son Güncellenme:

Molton şehir otelleri arasında yer alan Bentley by Molton Hotels, bu yıl 24. Kez düzenlenen Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards) Türkiye’nin En İyi Tasarım Oteli seçildi.

Bentley by Molton Hotels, Türkiye’nin en iyi tasarım oteli seçildi

Uluslararası seyahat ve turizm profesyonellerinin oylarıyla belirlenen 24. Dünya Seyahat Ödülleri, Rusya’nın St.Petersburg kentinde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.Molton oteller zincirine bağlı 11 otelden biri olan Bentley by Molton Hotels, 2017 Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards 2017) Türkiye’nin En İyi Tasarım Oteli ödülüne layık bulundu.

Haberin Devamı

İstanbul’un eğlence, alışveriş, kongre ve sanat merkezlerinin göbeğindeki konumuyla Bentley by Molton Hotels, konfor ve rahatlığın yanında estetize edilmiş yalın ve modern lükslüğü nedeniyle ödüllendirildi. Çınar Otelcilik tarafından Milanlı mimarlar Piero Lissoni ve Nicoletta Canes’ye yaptırılan otelin iç mimarisinde ışık ve alan kullanımına özel önem veriliyor. Bentley by Molton Hotels, aynı zamanda geniş pencereleri ile İstanbul’un renkli dünyasını ve denizi de odalara taşıyor. Otelde doğu ve batı kültürünü çağdaş bir tasarım anlayışı ile harmanlayan mobilya ve aksesuarlar dikkat çekiyor.

Molton Hotels Yönetim Kurulu Başkanı İ. Halil Korkmaz, ödüle ilişkin açıklamasında şunları söyledi:

“Molton otelleri arasında özel bir yeri olan Bentley by Molton Hotels’de misafirlerimize sunduğumuzseçkin atmosferin, Dünya Seyahat Ödülleri ile tescillenmiş olması bize gurur verdi. Türkiye’nin, özellikle de İstanbul’umuzun markalaşması adına bu tür ödülleri çok değerli buluyorum. Tasarım oteller, insanların bir şehri ziyaret etme kararında çok etkili olabiliyor. Biz turizmcilere düşen, şehrin kimliğini yansıtacak ve temsil edecek nitelikli projeler üretmek. Molton markası altında sunduğumuz hizmet, bu anlayışın bir parçası. Bentley by Molton Holtels, bir İstanbul markası olarak ülkemize layık olduğu değeri katmaya devam edecek.”

Haberin Devamı

Dünya Seyahat Ödülleri Hakkında

Dünya Seyahat Ödülleri, 1993 yılında turizm endüstrisinin tüm sektörlerinde mükemmeliyetin hakkını teslim etmek üzere verilmeye başlandı. Ödüller, bugün tüm dünyada kalitenin en net göstergesi olarak kabul ediliyor ve kazananlar, rakipleri açısından birer kıyaslama noktası olarak görülüyor.