Geri Dön
EkonomiBitcoin neden düşüyor? Bitcoin kaç dolar/TL oldu?

Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin kaç dolar/TL oldu?

Bitcoin ne kadar, düştü mü sorularına yanıt aranıyor. Elon Musk'un açıklamaları sonrası dikkat çeken düşüş yaşanıyor. Vatandaşlar ise bitcoin düşüş sebebini merak ediyor. Peki, bitcoin kaç TL/dolar?

Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin kaç dolar/TL oldu?

Bitcoin fiyatları yine gündemde. Yeni bir düşüş yaşayan bitcoin, sosyal medyada da en çok tartışılan konulardan oldu. Kullanıcılar, 'Bitcoin neden düşüyor, kaç dolar oldu?' gibi soruları aramaya başladı. İşte, detaylar... 

BİTCOİN NEDEN DÜŞTÜ?

Tesla'nın kurucusu Elon Musk'ın yaptığı açıklamalar neticesinde bitcoin yeni bir düşüş yaşadı. Musk'ın, bitcoini merkezileştirilmiş bir yapıya benzettiği açıklaması fiyatları düşürdü. 

BİTCOİN KAÇ DOLAR/TL?

Bitcoin fiyatları Elon Musk'ın açıklamaları ile yeniden değişti. An itibariyle bitcoin TL cinsinden 377.254,34 TL oldu. 1 bitcoin 44.627,00 dolar seviyelerine düştü. Böylelikle mart ayından bu yana neredeyse ilk kez bu oranları gördü.

 

Bakan Koca paylaştı! Candan Erçetin'den aşı çağrısıÜnlü sanatçı Candan Erçetin, Sağlık Bakanlığının koronavirüs aşısı için çektiği kamu spotunda yer aldı. Erçetin, "İhmal etmeyin, ertelemeyin ki yine birlikte şarkılar söyleyelim" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler