Geri Dön

Boomads, yeni raporlama sistemini yayına aldı!

2011 yılında kurulan Türkiye’nin ilk influencer marketing platformu Boomads, sektöre rasyonel bakış açısı getirmeye devam ediyor. Ajans, son zamanlarda raporlama sisteminde gerçekleştirdiği güncellemelerle birlikte influencer marketing’in farklı parametrelerle ölçümlemesini sağlıyor.

Boomads, yeni raporlama sistemini yayına aldı!

Kampanyalarında daha geniş hedef kitlelere seslenmek isteyen markalara özel olarak geliştirdikleri “takipçi analiz sistemi” ile influencerların takipçileri tek tek analiz ediliyor, aynı kampanyada çalışılan influencerların takipçileri arasındaki duplikasyon oranı çıkarılıyor. Bu raporlama altyapısı sayesinde markalar bütçelerini çok daha efektif yöneterek daha fazla tekil kullanıcıya seslenebiliyor.

2019 yılından beri Samsung Türkiye’nin yetkili influencer marketing ajansı olan Boomads, aynı zamanda dünyanın önde gelen marka ve medya planlama ajanslarının partneri olarak çalışmalarına devam ediyor

Yatağa bağımlı kadın yangından son anda kurtarıldıBursa'nın İnegöl ilçesinde, 3 katlı apartmanın en üst katındaki dairede yangın çıktı. Alevler kısa sürede katın tamamına yayılırken, evde bulunan yatağa bağımlı kadın, aile fertleri tarafından kurtarıldı. Yangın ise alt katlara yayılmadan itfaiye ekiplerince yaklaşık 1 saatte söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber