Geri Dön

Büyükyalı ‘gün kapı’sı açtı!

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün inşaat’ın Emlak Konut GYO iş birliğiyle Kazlıçeşme sahilinde hayata geçirdiği Büyükyalı İstanbul projesinin üçüncü etabı olan ‘Gün Kapı’ etabı satışa çıktı.

Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Büyükyalı İstanbul’un 1+1 ve 2+1 evlerden oluşan ‘Gün Kapı’ etabında fiyatların 746 bin liradan başladığını söyledi. Lansmana özel bir kampanya başlattıklarını belirten Akbalık, mevcut ödeme koşullarına ek olarak yüzde 8’lik bir ek indirim sunduklarını kaydetti.

259 konuttan oluşan etapta, daire büyüklükleri 55 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor. Büyükyalı’nın T-Concept yaklaşımı hakkında bilgi veren Akbalık, “T-Concept ile nitelikli aktivitelerin gerçekleştirilebileceği yaşam alanları sunuluyor. Büyükyalı’da organik pazardan spor alanlarına, çiçekçiden kültür sanat merkezine uzanan geniş bir yelpazede yeni yaşam alanı oluşturuyoruz” açıklamasında bulundu.

Toplam 4 etaptan oluşan Büyükyalı İstanbul’da bin 700 konut yer alıyor. İlk iki etabın kaba inşaatının Temmuz’da biteceğini belirten Ahmet Akbalık tüm etaplarda yaşamın 2019’da başlayacağını söyledi.

Adıyaman'da kıraathane baskınıAdıyaman'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken bir kıraathanede oyun oynayan 23 kişiye idari para cezası uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber