Geri Dön

Büyüme odaklı girişimcilik programı

Türkiye ve Hollanda merkezli girişim kurma platformu Technolera'nın etki odaklı girişimcilik programı 'Ventourage ScaleUp 25'in online açılışı 30 Eylül'de yapılacak.

Büyüme odaklı girişimcilik programı

Program için 27 Eylül'e kadar 'ventouragediversity.com' adresi üzerinden başvuru yapılabilecek. Büyüme odaklı girişimcilik programı 5 Ekim 2020'de başlayacak ve 3 Nisan 2021'de de sona erecek.

4 alanda başvuru

Programın yürütülmesinde, uluslararası desteği EFSE (Güneydoğu Avrupa için Avrupa Fonu) sağlarken, yerelde de İstanbul Ataşehir Belediyesi programa destek olacak. Technolera tarafından tasarlanan ve yönetilecek olan Ventourage ScaleUp, finansal teknolojiler, tarım teknolojileri, yeşil teknolojiler ve akıllı şehirler olmak üzere dört konuda faaliyet gösteren girişimcilere yönelik online bir program.

Her konuda seçilen 10 startup, 6 ay boyunca Girişimcilik Akademisi'ne katılmaya hak kazanacak. Girişimciler eğitimleri boyunca doğru büyüme stratejileri ve iş geliştirme modellerini kurgulamak için konusunda ve belirtilen sektörde uzman lokal ve uluslararası danışmanlardan destek alacak.

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiasıİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de ses getirecek flaş açıklamalarda bulundu. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etti. Öte yandan programa telefonla bağlanan Buğra Kavuncu, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber