Geri Dön
EkonomiÇalışana yatırım ödül getirdi

Çalışana yatırım ödül getirdi

JTI Türkiye, çalışanlarına sunduğu olanaklar nedeniyle Top Employers Institute’ tarafından yedinci kez ‘en iyi işveren’ seçildi. JTI Türkiye, altı ana değerlendirme kriterinde yüzde 100’e yakın başarı sağladıklarını açıkladı.

Çalışana yatırım ödül getirdi

JTI Türkiye İnsan ve Kültür Direktörü Sanlı Güler, ödülle ilgili olarak şunları söyledi:

“Bağımsız denetleme kuruluşu Top Employers Institute tarafından 20 kriterde yüzde 100’e yakın başarıya ulaşmış olmak, uyguladığımız insan kaynakları politikalarının ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Çalışanlarımıza en iyi imkânları sunmak konusunda her geçen gün daha fazla heyecanlanıyor ve yeni programlar hayata geçiriyoruz. Her bir çalışanımızın açıkça fikrini ve önerilerini paylaşması, şirketimizi daha da ileri götürecek uygulamalarda söz sahibi olması, kendimizi değişen koşullara hızlı bir şekilde adapte ederek çalışanlarımızın gelişimine odaklanmamız, ‘en iyi işverenler’ arasında yer almamızı sağlamasının yanısıra daha iyisini yapmak üzere itici güç oluşturuyor.”

Aylardır haber alınamayan genç kız, erkek arkadaşının evinde bulunduİzmir’de, aralık ayından bu yana haber alınamayan N.D. (16), 129 gün sonra erkek arkadaşı olduğu öne sürülen E.Ç.'nin evinde bulundu. Kendi evine gitmek istemediği belirtilen N.D., yurda yerleştirildi. Öte yandan N.D. polisteki ifadesinde, E.Ç.'den hamile olduğunu söylediği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler