Geri Dön

Cendere’ye Seba Suites geliyor

Seba İnşaat, Kağıthane’nin Cendere bölgesinde Seba Suites projesini hayata geçiriyor. 7 bin 256 metrekare arsa üzerinde inşa edilen proje, toplam 237 daire ve 21 ticari üniteden oluşuyor. 15 ve 11 katlı 2 blok olarak tasarlanan projenin A bloğunda 138, B bloğunda 99 daire bulunuyor.

Cendere’ye Seba Suites geliyor

Metrekaresi 11 bin TL

57 metrekare ile 151 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 şeklindeki daire seçeneklerinin yer aldığı ve metrekaresi 11 bin TL’den satışa sunulan projenin Haziran 2020’de tamamlanması planlanıyor. Projede sosyal tesisler, açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk parkı gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Proje, Vadi İstanbul AVM’ye 3.5, Kanyon AVM’ye 4.5, FSM Köprüsü’ne 6, Dolmabahçe tüneline 4, Çağlayan’a 3.4 kilometre mesafede yer alıyor.

 

Şizofren evlat dehşet saçtı! 'Babamın öldüğünü bilmiyordum'Antalya'nın Manavgat ilçesinde babası İsmail Kuran'ı öldüren annesi Emine Kuran'ı da yaralayan şizofreni hastası Erdal Kuran'ın mahkemede; "Gidip mutfaktan bıçağı aldım, sonrasını hatırlamıyorum. Babamın öldüğünü Adana'da tedavi görürken telefonda gösterdiler, öyle öğrendim" dedi. Anne Emine Kuran ise gözyaşlarıyla oğlundan şikayetçi olduğunu belirterek "Babasını öldürdükten sonra bana da saldırdı, her yerimi kesti. Bu orada kalsın, orada bakarım ona ama evde bakamam. Önce Allah'a, sonra devlete emanet ediyorum" şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber