Geri Dön
EkonomiÇevre dostu üretime ödül geldi

Çevre dostu üretime ödül geldi

Türkiye iklimlendirme sektörünün markalarından E.C.A., dünya çapında yenilikçi ve vizyoner ürün ve tasarımların birbiriyle rekabet ettiği Green Good Design Yarışması’nda Green Product dalında Confeo Premix yoğuşmalı kombi ürünüyle ödüle layık görüldü.

Çevre dostu üretime ödül geldi

Yapılan açıklamaya göre, ergonomik ve şık tasarımıyla öne çıkan Confeo Premix, sunduğu doğa dostu teknolojisi ve geleceğin endüstriyel tasarımına sahip dış gövdesiyle öne çıktı. Açıklamada, “35 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektöründe faaliyetlerini sürdüren E.C.A., ana odağının her geçen gün değişen iklimlendirme ihtiyaçları için daha sürdürülebilir çözümler üretmek olduğunu aldığı ödülle bir kez daha kanıtladı” denildi. Üretim faaliyetlerini çevre hassasiyeti doğrultusunda yürüten E.C.A., yoğuşmalı kombi ürün gamında bulunan Confeo Premix ile Green Good Design Yarışması’nın Green Product dalında ödül aldı. Confeo Premix’in tasarımı, sahip olduğu dokunmatik cam ekranı ve kullanıcı dostu ön paneliyle olası sorunları önceden tespit ederek kullanıcısını uyarması, gerektiğinde yetkili servise bilgi vermesi ve uzaktan kontrol edilebilmesiyle dikkat çekiyor. Doğa dostu teknolojisi ise yarışmada bir diğer ayırt edici özelliği oldu.

Yeşil yaklaşım

Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi (The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design) ile Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi (The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies) iş birliğinde düzenlenen Green Good Design Awards’ta 2021 yılında yarışmaya katılan 28 farklı ulustan yüzlerce ürün tasarımı, grafik, peyzaj mimarisi ve şehir planlama projesi ve vizyoner liderleri bu ödüle layık görüldü. Yarışma benimsediği ‘Yeşil Yaklaşım’ vizyonu ile daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışan ve fikir üreten tasarımcıları ödüllendirdi.

EYT için çalışma başlatıldı! İşte masadaki formül
Bu belirtilere dikkat! Tüm semptomlar açıklandı
İstanbul’a bir uyarısı daha! Cuma günü başlıyor, 5 gün sürecek
Cinayetle yargılanıyordu! Kararı duydu, alkışladı
Haftalardır her gece kabusu yaşıyorlar! Gizemli sesin sırrı...
'Sürgün kampı' için sürpriz karar! Acun Ilıcalı açıkladı
F.Bahçe'yi takip edip, yorum attı! Transfer bombası patlıyor
Arabayla batarken selfie çekti! Çevredekiler yardım için çırpındı
Market zincirlerinin zam yazışmaları ortaya çıktı!
Suikastin üzerinden 15 yıl geçti! Yüzlerce kişi Hrant için toplandı
Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme! 'Ümitcan beni tehdit etti'
Kadro dışı kaldı, G.Saray'a geliyor! Torrent'in ilk bombası
32 milyon TL! Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal bebek için taşındı
Edirne’de inanılmaz görüntü! Yarın yasak...
Tüm tahminleri doğru çıktı... İşte Simpsonlar'ın 2022 kehanetleri!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler