Geri Dön
Ekonomi10 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

10 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'nun dün akşam gerçekleştirilen son çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu. 139 milyon TL'ye yaklaşan rekor ikramiye tutarı ile binlerce vatandaşın umut kapısı olarak gördüğü Çılgın Sayısal Loto'da 6 ve 5+1 bilen çıkmazken 1 talihli 5 bildi. İşte Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı ve kazandıran numaralar...

10 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto 'nun bu hafta gerçekleştirilen son çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. TV8 ekranında Alp Kırşan'ın sunumu ile ekrana gelen Çılgın Sayısal Loto  çekilişinde kazandıran numaralar belirlendi. Peki Çılgın Sayısal Loto 10 Nisan çekilişinde hangi numaralar kazandırdı?

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ YAPILDI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 20:45'te TV8 ekranında Alp Kırşan'ın sunumu ile ekrana geldi. Çılgın Sayısal Loto çekilişinin hemen ardından bilet sorgulama işlemi Milli Piyango Online üzerinden yapılabilecek.

Çılgın Sayısal Loto çekilişinde  kazandıran numaralar 5-21-30-43-45-60 ve 39 joker numarası olarak belirlendi. 6 ve 5+1 bilenin çıkmadığı Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 5 bilen 1 kişi 526.273,40 TL'nin sahibi olurken 4 bilen 392 kişi 1.342,50 TL, 3 bilen 14.538 kişi 90,45 TL ve son olarak 2 bilen 193.286 kişi 10,20 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu

ÇILGIN SAYISAL LOTO BİLET SORGULAMA EKRANI

 

 

 

Ukrayna'da kopan troleybüs elektrik tellerine takılan araba takla attıUkrayna'da troleybüs tellerini fark etmemesi nedeniyle tellere takılan otomobil havaya kalkarak, ters dönerek devrildi. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler