Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 3 Nisan Sayısal Loto sonuçları canlı yayında açıklandı

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 3 Nisan Sayısal Loto sonuçları canlı yayında açıklandı

Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı yayında yapıldı. Rekor ikramiye tutarı ile binlerce vatandaşın umut kapısı olarak gördüğü Çılgın Sayısal Loto'nun Cumartesi akşamı gerçekleştirilen çekilişi Alp Kırşan'ın sunumu ile TV8 ekranında canlı olarak ekrana geldi. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarında kazandıran numaralar 8 - 34 - 39 - 65 - 72 - 73 Joker ise 11 oldu. Devreden büyük ikramiye de 135 Milyon 474 Bin 961 TL oldu.

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! 3 Nisan Sayısal Loto sonuçları canlı yayında açıklandı

Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'nun bu haftaki son çekilişi yapıldı. Çılgın Sayısal Loto'nun cumartesi akşamı gerçekleşen çekilişi TV8 ekranında Alp Kırşan'ın sunumu ile ekrana geldi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 3 NİSAN 2021

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu 3 Nisan Sayısal Loto sonuçları canlı yayında açıklandı

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ YAPILDI

TV8 ekranında Alp Kırşan'ın sunumu ile ekrana gelen Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam dağıtılacak olan büyük ikramiye tutarı 134.167.284 TL olarak dikkat çekiyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişi tamamlandıktan sonra Milli Piyango Online üzerinden oynanan biletler sorgulanabilecek.

 

Yer: İstanbul! 'Bu resmen canilik'Sarıyer'de köpeğini silahla vurarak öldürdüğü iddia edilen Mehmet S. gözaltına alındı. Mehmet S.'nin ölü köpeği bağlayıp sürüklediği anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler