Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? Büyük ikramiye 81 milyon TL

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için geri sayım sürüyor. Şisal Şans tarafından devralındıktan sonra haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da bu haftanın son çekilişi bu akşam TV8 ekranında canlı yayında Seda Sayan'ın sunumu ile gerçekleştirilecek. Peki Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? Büyük ikramiye 81 milyon TL

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye de katlanmaya devam ediyor. Büyük ikramiyenin 81 milyon TL'ye ulaştığı Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam Seda Sayan'ın sunumu ile TV8 ekranında gerçekleştirilecek. Peki Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:45'te TV8 ekranında Seda Sayan'ın sunumu ile gerçekleştirilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Dilencinin üstünden çıkan paralar şoke etti!İstanbul Zeytinburnu'nda otomobille gelerek, engelliymiş gibi davranıp koltuk değnekleriyle dilencilik yaptığı belirlenen adam yakalandı. Üzerinden yaklaşık 7 bin lira para çıkan kişinin dilenme ve yakalanma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber