Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonuçları sorgulama: 12 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 12 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da yapıldı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 115 milyon 800 bin 487 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş günü! Çılgın Sayısal Loto'da 6 bilen kazanıyor. Öte yandan SüperStar özelliği ile daha çok kazanmak mümkün. İşte, 12 Ocak Sayısal Loto sonuçları...

12 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar; 1-9-39-59-64-68 Joker-55 SüperStar-24 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 116.108.439,56 TL büyük ikramiye devretti.

Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 12 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye...

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.