Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonuçları! 20 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama

Sayısal Loto sonuçları! 20 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 63 milyon 414 bin 203 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 63 milyon 414 bin 203 TL. 20 Eylül 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-12-15-16-20-70- ve joker:54 oldu.

20 EYLÜL SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21:30'da www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak yayımlandı. Açıklanan sonuçlara göre, 6 bilen çıkmadı ve 63.677.809,77 TL büyük ikramiye devretti.

Sayısal Loto sonuçları 20 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler