Geri Dön
EkonomiSayısal Loto sonuçları açıklandı! 25 Ekim Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 25 Ekim Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.45'te gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 78 milyon 711 bin 410 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 78 milyon 711 bin 410 TL. 25 Ekim 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -7-22-30-37-60-67- joker:61 süperstar:31 oldu.

25 EKİM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 

Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:45'te Alp Kırşan'ın sunumuyla TV8'de canlı olarak gerçekleşti. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 79.019.798,9 TL devretti.

Sayısal Loto sonuçları açıklandı 25 Ekim Çılgın Sayısal Lotoda büyük ikramiye...

SÜPERSTAR NEDİR?

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto'ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.

Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

Küçük çocukların akılalmaz hırsızlığı! 900 kilometre yol gittilerOrdu’da bir oto galeriye giren üç çocuk, aldıkları kontak anahtarı ile araba çaldı. Rahatlığı ile dikkat çeken küçük hırsızlar, arabayla İstanbul’a kadar yaklaşık 900 kilometre yol gitti. Yaşanan hırsızlığı ardından ise akıllara, “Çocuklar kimse fark etmeden nasıl o kadar gidebildi?” sorusu geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler