Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 29 Mart Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 29 Mart Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan tarihin en büyük ikramiyesi 132 milyon 707 bin 896 TL. İşte, 29 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 29 Mart Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan tarihin en büyük ikramiyesi 132 milyon 707 bin 896 TL. 29 Mart 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -5-21-41-51-56-66- ve joker:23 oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleştirilecek. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve millipiayngoonline üzerinden takip edilebilecek.

Çekiliş ardından 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. 

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 29 Mart Çılgın Sayısal Lotoda büyük ikramiye...

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bursa'da trafik kazasıBursa'nın İnegöl İlçesi'nde ticari taksiyle çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri ticari araç sürücüsü Senayi Çakır'ı gözaltına aldı. Kaza ile ilgili soruşturmaya başlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler