Geri Dön

11 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları | Çılgın Sayısal Loto çekilişi kazandıran numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 96 milyon 382 bin 684 TL. Sayısal Loto nasıl oynanır?

11 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları | Çılgın Sayısal Loto çekilişi kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunlarından Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 96 milyon 382 bin 684 TL. 11 Ocak 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -6-20-32-54-73-88- ve joker:11 oldu. İşte, 11 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları...

11 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam gerçekleşecek. Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da canlı yayında www.millipiyangoonlinle MP TV aracılığıyla takip edilecek. Sonuçlara göre 6, 5+1, 5 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

11 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları | Çılgın Sayısal Loto çekilişi kazandıran numaralar

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto yeni dönemde bayilerin yanı sıra online platformda da oynanabiliyor. www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango uygulaması üzerinden Çılgın Sayısal Loto için kupon doldurabiliyorsunuz. 90 sayı arasından her kolon için 6 sayı seçiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Organize suç örgütü operasyonunda yakalanan 41 kişiden 11'i tutuklandıKaraman'da polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda organize suç örgütü üyesi oldukları iddiasıyla yakalanan 41 şüpheliden 11'i tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber