Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 12 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 12 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 139 milyon 548 bin 314 TL. İşte, Sayısal Loto sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 12 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 139 milyon 548 bin 314 TL. 12 Nisan 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -18-48-66-72-88-90- ve joker:5 oldu.

12 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden veya millipiyangoonline üzerinden canlı olarak izlendi. Çılgın Sayısal Loto çekilişinin tamamlanmasının ardından sonuçlar Milli Piyango Online üzerinden sorgulanabiliyor. Çekiliş sonrası 6, 5+1 ve 5 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 12 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Anneler Günü, Galata Kulesi'ne yansıtılan fotoğraflarla kutlandıİstanbul Beyoğlu Belediyesi, Anneler Günü dolayısıyla Cumhuriyetin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan annesi Tenzile Erdoğan ve şehit annelerinin fotoğraflarını Galata Kulesi'ne yansıttı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler