Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto'da dün akşamın kazandıran numaraları belli oldu! Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamın kazandıran numaraları belli oldu! Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Bu haftanın ikinci çekilişinde oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilecek. Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamın kazandıran numaraları 13, 49, 62, 69, 79, 89 ve 56 joker numarası olarak açıklandı. İşte bilet sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamın kazandıran numaraları belli oldu! Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Milli Piyango Online üzerinden de oynanabilen ve haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da bu haftanın ikinci çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 89 milyon 322 bin 53 TL. 16 Aralık Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -13-49-62-69-79-89- joker: 56 oldu.

16 ARALIK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilecek. Çekilişi 21:30'dan itibaren Youtube ekranı üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Çekiliş sonucuna göre, 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Lotoda dün akşamın kazandıran numaraları belli oldu Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

MİLLİ PİYANGO ONLİNE ÜZERİNDEN ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.
İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.
Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.
Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.
Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.
Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.
Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kaya balı için tehlikeli tırmanışBATMAN'ın dağlarındaki kaya balı, zorlu yolculuğun ardından sofralarda yerini alıyor. Emekle çıkarılan balın binbir derde deva olduğunu ifade eden, arıcılık yapan Yıldız, Gülşen ve Aslan aileleri, dağlarda uçurumların altındaki kayalıklarda buldukları balı, her türlü tehlikeyi göze alarak çıkarıp, şifa için dost ve akrabalarına verdiklerini söyledi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler