Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 18 Ocak 2021 | Çılgın Sayısal Loto'da kazanan numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 99 milyon 274 bin 963 TL. İşte, 18 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 18 Ocak 2021 | Çılgın Sayısal Loto'da kazanan numaralar

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 99 milyon 274 bin 963 TL. 18 Ocak 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -23-29-43-68-88-90- ve joker: 5 oldu. Çılgın Sayısal loto nasıl oynanır?

18 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun dün akşamki çekilişinde 98 milyonu aşan ikramiye için çekiliş gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto çekilişi www.millipiyangoonline MPTV aracılığıyla canlı olarak izlenebilecek. Çekiliş 21.30'da gerçekleşti. Çekilişle 6, 5+1 ve 5 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 18 Ocak 2021 | Çılgın Sayısal Lotoda kazanan numaralar

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto bayilerin yanı sıra www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango uygulaması üzerinden oynanabiliyor. Her kolon için 90 numara arasından 6 tanesini seçmeniz gerekiyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

50 metre ilerideki yaya geçidini kullanmayan kadına otomobil çarptıŞİŞLİ'de 50 metre ilerideki yaya geçidini kullanmayıp yolun karşısına geçmek isteyen kadına otomobil çarptı. Yaralı kadın ambulansla hastaneye kaldırıldıktan sonra aynı noktada bir çok kişinin 50 metre ilerideki yaya geçidini kullanmayıp akan trafikte yolun karşısına geçmeleri kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber