Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları 19 Nisan açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 19 Nisan açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 142 milyon 748 bin 668 TL.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 19 Nisan açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

19 Nisan Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 142 milyon 748 bin 668 TL. 19 Nisan 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -12-23-56-79-82-86- ve joker:5 oldu.

19 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartsi, Çarşamba ve Cumartesi günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam yapıldı. 142 milyonu aşan ikramiye için çekiliş bu akşam 21.30'da başladı. Çılgın Sayısal Loto çekilişi www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla takip edildi. Çekilişin ardından 6 ve 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 19 Nisan açıklandı Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto bayilerden, www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Uygulaması ile oynanabiliyor.

ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bayram sabahı yangın kabusu! Oturma odasından yayıldıAntalya'da bayram sabahının ilk saatlerinde 3 katlı binanın 1'inci katındaki dairede çıkan yangın kısa sürede söndürüldü, evde hasar oluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler