Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları! 5 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 5 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 136 milyon 135 bin 411 TL.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları! 5 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 136 milyon 135 bin 411 TL. 5 Nisan 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -19-35-39-62-64-86- ve joker:90 oldu.

5 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamı gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde haftanın ilk çekilişi bu akşam saat 21.30'da www.millipiyangoonline.com MPTV aracılığıyla canlı olarak yayınlanacak. 

Çekiliş ardından 6 ve 5+1 bilen çıkmadı, ikramiye ise devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 5 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto online olarak www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Uygulaması üzerinden oynanabilir. Ayrıca bayilerden de kupon doldurabilirsiniz.

ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kuşadası Kadı Kalesi kazılarında insan iskeletleri bulunduAydın'ın Kuşadası ilçesindeki tarihi Kadı Kalesi Ören Yeri'nde bu yılki kazılarda 13. yüzyıldan kaldığı tahmin edilen, ikisi çocukken hayatını kaybetmiş 5 insana ait iskelet bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler